Home Dydaktyka Absolwenci TK
Lista absolwentów Teorii Konstrukcji PDF Drukuj Email
Podane roczniki są datami powołania grupy.

1962
Bednarz Franciszek, Bustamante Michał, Cholewińska Maria, Dobrowolska Wanda, Domosławski Wojciech, Drozdowska (Nowakowska) Lucyna, Kosiorek Mirosław, Kotlicki Walery, Kowalczyk Leopold, Kwarciak (Bustamante) Małgorzata, Nowakowski Wiesław, Pawłowski Jan, Pogorzelski Andrzej, Sobolewski Józef, Stańczyk Andrzej, Wichniewicz Sławomir;
1963
Bauer Jacek, Ciaś Andrzej, Dobrowolski Lech, Golec Jan, Jemielita Grzegorz, Kącki Wiesław, Kozłowski Zbigniew, Lipko Lucyna, Obrębski Jan, Obrębski Wiesław, Pabianek Anna, Tamowicz Barbara;
1964
Bąk Grzegorz, Ciołok Witold, Czech Michał, Czernik Marek, Gambin Wiktor, Gumplowicz Zbigniew, Jankowska Anna, Kalinowska Danuta, Mielecki Tadeusz, Ostrowski Władysław, Wieczorek Mieczysław;
1965
Chwałkowski Marek, Grabowski Jan, Gosztyła Jan, Jabłoński Tomasz, Jabłoński Ireneusz, Kozłowski Witold, Kowalewski Jerzy, Łukasiuk Waldemar, Ploch Jerzy, Szylko (Rutkowska) Ludwika, Sieczkowski Jan, Walnik Andrzej, Witakowski Piotr;
1966
Buczyński Andrzej, Czarnocki Edward, Gierliński Jacek, Holnicki-Szulc Jan, Jóźwicki Michał, Kichyba Halina, Kleiber Michał, Magdoń Alfred, Matwiejczuk Mieczysław, Polonis Elżbieta, Ryczywolski Zbigniew, Socha Jan, Stańczyk Stefan, Stolarski Henryk, Szulborska Halina;
1967
Derlicki Zdzisław, Descours Wojciech, Dudyk Józef, Frąckiewicz Leszek, Gałkowski Zbigniew, Kacz Stanisław, Lenart Jan, Nieupokojew Andrzej, Okoński Bogdan, Woźniak Tadeusz, Żydak Wiesław, Yeboa Kofi;
1968
Arciszewski Tomasz, Pniewski Michał, Stawarz Marian, Turyn Barbara, Twardowska Zofia, Zdanikowski Sławomir;
1969
Brodowicz Janusz, Dudzińska Anna, Fryze Jerzy Witold, Kierzkowska Krystyna, Kordjak Jacek, Król Andrzej, Putko Krystyna, Sirszulski Przemysław, Terenowicz Wincenty, Wolcendorf Edward, Woźnica Krzysztof, Żmigrodzki Stefan, Żmijewski Kszysztof;
1970
Bociąga Adam, Czechowski Andrzej, Greszta Jerzy, Kapron Marek, Kamiński Sylwin, Morawska Anna, Ostrowski Adam, Szeramska Anna, Sosnowska Janina, Stawarz Marian, Sugiera Sylwester, Szulc Zdzisław, Szubert Ludomir, Wilczyński Mikołaj, Zawadzki Andrzej, Zieliński Waldemar;
1971
Dorosz Stanisław, Główka Ryszard, Grudka Andrzej, Han Anna, Madej Jagoda, Popielczyk Maciej, Ryk Józef, Saran Michał, Switek Grzegorz, Sikorski Ryszard, Stefankiewicz Alfred, Zambrzycki Michał, Zubelewicz Aleksander, Żurek Stefan;
1972
Białobrzeski Zbigniew, Glinicka Aniela, Jarończyk Lech, Jasiński Jerzy, Józekowski Antoni, Jóźwiak Stanisław, Karpo Andrzej, Kohle Marzena, Kuśmierczyk Elżbieta, Lantersztain Nina, Majewski Eugieniusz, Sawicki Andrzej, Szularz Marek, Zieliński Sławomir;
1973
Fronczyk Andrzej, Głąb Paweł, Krzyśpiak Andrzej, Michalski Jacek, Pilich Krzysztof, Popek Grzegorz, Sokalski Janusz, Szczepański Wojciech, Szczygielski Stanisław, Tabędzki Aleksander, Wierzbowska Małgorzata, Wojciechowski Zdzisław, Wódz Adam, Życiński Jacek;
1974
Gasparski Tomasz, Kocięcka (Król) Iwona, Kuś Marcin, Marianowski Waldemar, Milczarczyk Jan, Miłosz Jan, Perdzyńska Anna, Plewicki Tomasz, Pokorska Danuta, Porowski Michał, Słabosz Wojciech, Turska Alina, Żywicki Zbigniew;
1975
Barański Tadeusz, Bukowski Ryszard, Bochen Leszek, Czajka Witold, Cyganecki Wojciech, Dmochowski Jerzy, Durołek Kazimierz, Fido Mirosław, Goetz Krzysztof, Głowacki Ryszard, Gołuszczukow Katarzyna, Janicka Jolanta, Kolary-Bochen Jadwiga, Kowalski Mirosław, Kuzmiński Zbigniew, Lewiński Paweł, Majorkiewicz Mirosław, Pejsert Stanisław, Porowski Michał, Patkowska (Rytwińska) Danuta, Patyna Marek, Piliszek Jacek, Rombel Janusz, Ratajski Andrzej, Rychel Tadeusz, Turek Stanisław, Wasilewski Szczepan, Dobosz (Werczyńska) Barbara, Wróblewski Maciej;
1976
Ajdukiewicz Cezary, Bakumiak Grzegorz, Bednerowska Alicja, Deren Grażyna, Gromadzka Dorota, Kozik Ryszard, Kozłowska Anna, Król Jarosław, Malesiński Jerzy, Małkowski Piotr, Mazurek Zenon, Pelc Józef, Piotrowski Zbigniew, Rychter Zenon, Sosnowski Bogdan, Szlendak Jerzy, Trewiński Krzysztof, Urban Mieczysław, Zawadzka Grażyna, Zbyszyński Bogdan, Zieliński Andrzej;
1977
Bulanda Andrzej, Czmoch Ireneusz, Dąbrowski Grzegorz, Gajewski Robert, Halwic Witold, Kłociński Wojciech, Lewiński Tomasz, Pietrzyk Andrzej, Witusowski Włodzimierz;
1978
Dowgiałło (Kowalczewska) Maria, Guze Eliza, Kacprzyk Zbigniew, Kowalczewski Antoni, Małyszko Leszek, Pieterwas Janina, Postek Eligiusz, Rudnicki Marek, Wilczyński Jerzy, Woźniak Grzegorz;
1979
Gilewski Wojciech, Góźdź Aldona, Hetmański Krzysztof, Kucharski Stanisław;
1980
Dłużewski Janusz, Dziarek Jacek, Felczyńska Anna, Ficenes Leszek, Krajewski Stanisław, Mantur Mirosław, Pałasz Adam, Russ Mariusz, Torz Stanisław, Tymińska Jolanta, Wiszniewski Marian;
1981 - początek w semestrze letnim
Czarnecki Sławomir, Dominiak Paweł, Dębski Lech, Gac Janusz, Gójski Marek, Imiełowski Szymon, Jamiołkowski Wiesław, Kilis Waldemar, Kozioł Ryszard, Krzyżyński Tomasz, Łuciuk Mirosław, Pyrz Mariusz, Rojek Stanisław, Sosnowiec Małgorzata;
1981 -początek kursów trzyletnich rozpoczynających się w semestrze zimowym
Bielecka Barbara, Ciszkowska Aleksandra, Glinicki Michał, Hasior Jan, Jemioło Stanisław, Kotulecki Jarosław, Król Mirosław, Pytko Andrzej;
1983
Drozd Arkadiusz, Izdebski Leszek, Kobylińska Jolanta, Kwaśniewski Lesław, Lipski Sławomir, Markiewicz Paweł, Misiołek Gerard, Paradowski Dariusz, Pytko Andrzej, Pyzel Joanna, Sztyber Krzysztof, Truszkowski Andrzej, Wierzbicki Tomasz, Bołbot Izabela;
1984
Chachuła (Pawłowska) Beata, Jakubowski Tomasz, Kniaź (Wiśniewska) Katarzyna, Kryściński Maciej, Mikołajczyk Tomasz, Pawlak Bogusław, Sokół Tomasz, Wewiór Paweł, Wiszniewski Witold;
1985
Cylny Witold, Kwaszewski Janusz, Łukasiak Tomasz, Olszewski Sławomir;
1986
Kachniarz Jarosław, Rogulski Andrzej, Szwałek Wojciech;
1987
Błasejczyk Jacek, Kazimierczak Bogdan, Maj Grzegorz, Pawłowska Iwona, Smolicz Grzegorz;
1988
Gardzińska Renata, Koc Dariusz, Kozera Waldemar, Krzemiński Paweł, Szwed Aleksander;
1990
Dzierżanowski Grzegorz, Goszko Witold, Kobylański Mirosław, Kruk Artur, Kruk (Kubik) Magdalena, Poździk Jarosław, Śpiewak Paweł;
1991
Dąbrowski Robert, Nasher Nageeb, Romanowski Artur, Stocki Rafał, Zaradkiewicz Marek;
1992
Bielecki Tomasz, Flont Paweł, Knabel Jarosław, Kołakowski Przemysław, Wiącek Dariusz, Wrona Mariusz
1993
Hawryłkiewicz Maciej, Kowalczyk Tomasz, Tauzowski Piotr
1994
Kowalczyk Katarzyna, Kowalik Andrzej, Maciążek Marcin, Zieliński Tomasz,
1995
Łąkowska Agnieszka, Marczewska (Hawrylczuk) Izabela, Marczewski Artur;
1996 - 1997
Białas Marcin, Kolanek Krzysztof, Ochal Wojciech, Zbiciak Artur ;
1998
Drozdowski Roman, Gajewski Marcin, Miękus Hubert, Sakowski Artur, Świercz Andrzej;
1999
Pawłowski Piotr, Łukaszewicz Adam, Rak Michał;
2002 - początek w semestrze letnim
Golnik Paweł, Graczykowski Cezary, Krakowiak Konrad, Kursa Michał, Pączkowski Piotr, Szyniszewski Stefan, Więch Przemysław, Zygowska Marta,
2003
Bojanowski Cezary, Ferdyn Michał, Jurkowski Jakub, Klewenhagen Joanna, Winnicki Artur, Zakrzewski Przemysław;
2004
Nagórski Tomasz, Sitek Marta;
2005
Janiszewski Piotr, Musiał Beata, Osmólski Piotr, Puchacz Przemysław, Przybylski Michał Trybocki Zbigniew, Wójcik Izabela
2006
Bronikowski Andrzej, Michalczyk Rafał, Trybocka (Stefaniak) Karolina, Tybura Andrzej
2008
Józefiak Kazimierz, Wojciechowski Jacek, Czubacki Radosław, Szczepanik Piotr
2010
Nagórska Mada, Pełczyński Jan, Woźniak Maciej, Ostapska Katarzyna
 
<<  Listopad 2017  >>
 Po  Wt  Śr  Cz  Pi  So  Ni 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202123242526
27282930   

Konferencje

No current events.

Książki

mb-t1.png

Z galerii Katedry

Home Dydaktyka Absolwenci TK
Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 1278176